USD 0.91 btc 8331.68
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.91 btc 8331.68
Ziņas 26. Marts

“Luminor” bankas klienti varēs veikt maksājumus pa tālruni

Forbes

Latvijas Izdevums

Reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, “Luminor” banka Latvijā ieviesusi iespēju apmaksāt rēķinus pa tālruni, informēja bankā.

Ja klientam nav kodu kalkulators, Smart-ID vai internetbanka, tad, zvanot no tālruņa numura, kas bankā reģistrēts kā klienta kontakttālrunis, varēs apmaksāt rēķinus, kuru summa nepārsniedz 300 eiro.

“Laikā, kad visi tiek aicināti iespēju robežās neapmeklēt publiskas vietas, klientiem, kuri nelieto vai nevar piekļūt internetbankai, var būt grūtības veikt svarīgākos ikmēneša maksājumus. Tāpēc piedāvājam saviem klientiem, kas iepriekš maksājumus veica klientu apkalpošanas centros klātienē, tagad apmaksāt rēķinus pa tālruni,” skaidroja “Luminor” Privātpersonu segmenta vadītājs Normunds Rudzītis. “Šis pakalpojums būs pieejams, lai atvieglotu autentifikācijas procesu izņēmuma gadījumos, piemēram, ja klientam nav vai nestrādā kodu kalkulators un viņš nevar piekļūt internetbankai. Paredzam, ka visvairāk šis pakalpojums noderēs senioriem un tiem, kas neizmanto internetbanku.”

Telefoniski būs iespējams apmaksāt komunālo maksājumu rēķinus. Tie var būt mājokļa apsaimniekošanas, ūdens, elektrības, televīzijas, mobilo sakaru vai citi rēķini pakalpojumu sniedzējam, kam iepriekš šādi maksājumi regulāri veikti. Turklāt jāņem vērā, ka telefoniski varēs apmaksāt rēķinus, kuru summa nepārsniedz 300 eiro.

Pieteikt rēķinu apmaksu varēs, zvanot uz “Luminor” klientu apkalpošanas tālruni. Zvana laikā bankas darbinieks pārliecināsies, ka zvanītājs tiešām ir konkrētais bankas klients

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem