USD 0.90 btc 8499.42
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8499.42
Ziņas 01. Aprīlis

“Merks” uzņēmuma vadību pārņem Andris Bišmeistars

Forbes

Latvijas Izdevums

Būvkopmānijas “Merks” vadību ar trešdienu, 1. aprīli, pārņem Andris Bišmeistars, kurš iepriekš ieņēma celtniecības direktora amatu, informēja uzņēmumā.

Viens Bišmeistara būtiskākajiem mērķiem būs pielāgoties pašreizējiem apstākļiem pasaulē un Latvijā, kas saistīti ar Covid -19. “Tieši šajā laikā vadītājam ir jābūt drosmīgam, tālredzīgam un gatavam pieņemt pareizus un nopietnus lēmumus katru dienu. Jāsaliedē komanda, ar kuru kopā veiksmīgi pārvarēt šo situāciju, jo mums ir daudz talantīgu un profesionālu cilvēku. Ticu, ka nākotnē būsim vēl spēcīgāki, efektīvāki, gudrāki, un, protams, vienoti jauniem izaicinājumiem, ” stāsta “Merks” valdes priekšsēdētājs.

Bišmeistars strādā “Merks” kopš 2005. gada, kad uzsāka darbu kā tehniķis inženiertehniskajā nodaļā, 2008. gadā kļūstot par būvdarbu vadītāju, bet 2012. gadā – par projektu vadītāju.

2017. gadā Bišmeistars tika iecelts par celtniecības direktora vietnieku, savukārt 2018. gadā kļuva par celtniecības direktoru un valdes locekli.

Bišmeistars ir ieguvis profesionālo bakalaura grādu būvniecībā un inženiera kvalifikāciju Rīgas Tehniskajā universitātē. 

Iepriekš uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu ieņēma Oskars Ozoliņš.

Būvkompānija “Merks” ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996. gada.

 “Merks” ietilpst Baltijas būvniecības tirgus līdera “Merko Ehitus” grupā, kuras akcijas kopš 1997. gada tiek kotētas Tallinas “Nasdaq” biržā.Top of Form

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem