USD 0.90 btc 8433.46
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.90 btc 8433.46
Ziņas 01. Aprīlis

“Pica Lulū” uzsāks pārtikas un saimniecības preču piegādi

Forbes

Latvijas Izdevums

Ēdināšanas uzņēmums “Pica Lulū”, lai nodrošinātu darbiniekiem darbavietas, uzsāks pārtikas un saimniecība preču piegādi, kuru sola nodrošināt divu stundu laikā.

Brīdī, kad klientu pārvietošanās tiek ierobežota, ir ļoti aktuāla kļuvusi pārtikas un saimniecības preču piegāde uz mājām. “Kā jau daudziem ēdināšanas uzņēmumiem, arī “Picai Lulū”, pie esošās situācijas ir krities apgrozījums, un arī mums ir nācies aizvērt dažas picērijas uz nenoteiktu laiku,” norādīja “Pica Lulū” direktore Maija Zariņa.

“Katra krīze liek uz visu paskatīties citām acīm. “Pica Lulū” jau izsenis ir atpazīstama ne tikai ar gardām picām, bet arī ar savu ātro piegādi, nemainīgo precizitāti un ašajiem kurjeriem! Apvienojot šos trīs vaļus, uzņēmums ir izveidojis vietu, kur ātri, ērti un pats galvenais – droši, ir iespēja iepirkties. Aicinot visus palikt mājās un rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, esam izveidojuši "Lulū Bodi", kur klientiem būs iespēja atrast nepieciešamākās pārtikas un saimniecības preces ikdienai,” norādīja Zariņa.

SIA “Later Ltd” zīmolam “Pica Lulū” ir 17 picērijas, kas atrodas Rīgā, Jūrmalā, Ādažos un Jelgavā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieki.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem