USD 0.87 btc 7991.60
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.87 btc 7991.60
Ziņas 14. Janvāris

“Baltic Communication Network” atņem tiesības sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus

Forbes

Latvijas Izdevums

Pēc atkārtotas elektronisko sakaru nozares vispārējās atļaujas noteikumu pārkāpšanas SIA “Baltic Communication Network” uz trim gadiem atņemtas tiesības sniegt elektronisko sakaru pakalpojumus, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Kā norādīja SPRK Autorizācijas nodaļas vadītāja Ina Patjanko, šādu lēmumu regulators pieņēma, jo komersants gada laikā ir divreiz pārkāpis Vispārējās atļaujas noteikumus elektronisko sakaru nozarē. Noteikumi paredz SPRK iesniegt informāciju par komersanta darbību.

“Lietotājiem, kuriem komersants līdz šim ir nodrošinājis elektronisko sakaru pakalpojumu, ir aicināti noslēgt jaunu līgumu ar citu pakalpojuma sniedzēju līdz šā gada 9. februārim,” skaidroja Patjanko.

 “Baltic Communication Network” gada laikā ir administratīvi sodīts divas reizes saistībā ar informācijas nesniegšanu pēc SPRK pieprasījuma. Regulators pēdējā brīdinājumā vēstulē noteica termiņu – 2019. gada 2. decembri, līdz kuram komersantam bija iespēja novērst pārkāpumu. Taču tas netika darīts.

Saskaņā ar likumu “Baltic Communication Network” ir tiesības iesniegt jaunu reģistrācijas paziņojumu SPRK un atsākt pakalpojumu sniegšanu tikai tad, kad būs beidzies SPRK noteiktais pakalpojumu sniegšanas tiesību aizliegums un novērsti pārkāpumi.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem