USD 0.84 btc 9826.26
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.84 btc 9826.26
Ziņas 09. Novembris

“Sakret Holdings” alternatīvajā tirgū “First North” plāno iekļaut obligācijas 3,8 miljonu eiro apmērā

Forbes

Latvijas Izdevums

Būvmaisījumu ražotājs AS “Sakret Holdings” plāno biržas “Nasdaq Riga” alternatīvajā tirgū “First North” iekļaut obligācijas 3,8 miljonu eiro apmērā, informēja uzņēmumā.

Lai iegūtu finansējumu uzņēmuma turpmākai izaugsmei, ilgtermiņa kapitālieguldījumiem un esošo saistību pārfinansēšanai, “Sakret Holdings” ir piesaistījis bankas finansējumu 8 miljonu eiro apmērā un emitējis obligācijas 3,8 miljonu eiro apmērā. 

“BlueOrange” bankas piešķirtais finansējums - 4 miljonu eiro ilgtermiņa aizdevums un apgrozāmo līdzekļu finansējums gandrīz 4 miljonu eiro apmērā - ļaus uzņēmumam pārfinansēt esošās saistības, kā arī nodrošināt apgrozāmos līdzekļus uzņēmuma izaugsmei. “BlueOrange” arī organizēja “Sakret Holdings” nodrošināto obligāciju emisiju 3,8 miljonu eiro apmērā. Obligācijas tiks iekļautas “Nasdaq Riga” alternatīvajā tirgū “First North” 2020. gada sākumā.

AS “Sakret Holdings” ar četrām rūpnīcām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir viens no vadošajiem būvmaisījumu ražotājiem Baltijā. 100% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Latvijas pilsoņiem. 

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem