USD 0.91 btc 8331.68
facebook
twitter
instagram
linkedin
Žurnāls
Abonē žurnālu
Piesakies iknedēļas jaunumiem

Pierakstieties uz svarīgākajiem biznesa un tehnoloģiju materiāliem Latvijā

USD 0.91 btc 8331.68
Ziņas 08. Novembris

Valkā jaunnedēļ atklās jaunu ražošanas ēku

Forbes

Latvijas Izdevums

Trešdien, 13. novembrī, atklās ražošanas ēku Valkā, Varoņu ielā 39A, kuras nomas tiesības izsoles rezultātā ieguva iepakojumu un būvniecības materiālu ražotājs SIA “Pepi rer”, informēja Valkas novada domē.

Ražošanas ēka tika izveidota Eiropas Savienības fonda projekta “Ražošanas teritorijas izveidošana atjaunojot degradēto teritoriju Valkā” ietvaros un 2018. gada martā tika uzsākti ražošanas teritorijas būvdarbi.

Tā rezultātā ir uzbūvēta jauna ražošana ēka 4143 kvadrātmetru platībā un ar to saistītā infrastruktūra, labiekārtota teritorija un veikta jaunu industriālo pieslēgumu ierīkošana.

Aktivitātes īstenotas, lai veicinātu ilgtspējīgas ražošanas teritorijas izveidošanu un uzņēmējdarbības attīstību, palielinātu privātās investīcijas, sekmētu nodarbinātību un ekonomisko aktivitāti pašvaldībā.

Jaunās ražošanas ēkas nomas tiesības izsoles rezultātā ieguva vietējais uzņēmums SIA “Pepi rer”, kas jaunuzbūvētās ēkas izmantos, lai paplašinātu savu ražošanas kapacitāti un radītu jaunas darba vietas.

“Pepi rer” izgatavo putu polietilēnu un tā izstrādājumus, kas plaši pieprasīti industriālajā iepakošanā, celtniecībā – kā dažādi izolācijas materiāli un daudzās citās nozarēs, kur nepieciešami materiāli ar triecienu slāpējošām īpašībām, labu peldamību, skaņas izolāciju, elastību u. c.

“Pepi rer” ir izteikti uz eksportu orientēts ražojošs uzņēmums. Kopējais eksporta apjoms veido 85% produkcijas. Tiešo un uzņēmuma partneru piegāžu galapunkti atrodas 30 pasaules valstīs.

Uzņēmums dibināts 1998. gadā. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 7,36 miljoni eiro, savukārt peļņa – 803 401 eiro.

...

Next page

Piesakies iknedēļas jaunumiem